Tytexi toodangus kasutatav tehnoloogia

Tytexi tehnoloogiaplatvorm on keskendunud lõime ja koe kudumise tehnoloogiale. Selle väljundiks on poolviimistletud kehasse istuvad tooted ja kangad.

Igapäevaselt ollakse pühendunud nende tehnikate täiustamisele kõikides toodetavates meditsiinilistes tekstiilides, mille tulemuseks on see, et kõik ettevõtte portfelli kuuluvad kaubad vastavad neljale märksõnale:

4-suunaline venivus

Materjal kohandub loomulikult vastavalt patsiendi keha kontuuridele. 

See omadus on äärmiselt oluline meditsiinilises tekstiilides kuna see tagab, et toode omab piisavat kompressiooni, mis on vajalik taastumiseks. Samuti parima võimaliku mugavuse tagamiseks pikaajalise kandmise korral.

Õmblusteta kudumine

Optimaalseks taastumiseks vajab opereeritud piirkond puhkust. Sellepärast on kõik tooted disainitud nii, et haavade ja armide piirkonnas või mõnes teises kriitilises kohas ei kasutataks õmblust. See tagab maksimaalse nahasõbralikkuse ja hoiab ära rõhumärgid ning naha ja selle koe ärrituse. 

Teisisõnu: 100% õmblusteta kudumine tähendab kiiremat paranemist, vähem armistumist ja suuremat patsiendi mugavust.

Suunatud kompressioon / fikseerimine

Suunatud kompressioon või fikseerimine tähendab, et tooted on kavandatud pakkuma vajalikku kompressiooni või fikseerimist täpselt seal, kus vaja. 

Ravikudede kompressiooni kontrollimisel kiireneb paranemisprotsess ja suureneb patsiendi mugavus. Kompressioonivööndid on spetsiaalselt iga toote jaoks eraldi disainitud.

Tegelikkusel põhinevad suurused

Kui on tegemist meditsiiniliste tekstiilide ja operatsioonijärgsete rõivastega, siis ei sobi üks suurus kõigile. Sellepärast lähtutakse tootesuurustel alljärgnevast: 

  1. Kehateadmised – toodete mõõtmisel rakendatakse statistilisi ja tõestatud kehaskaneeringuid ja mõõtmisi. 

  2. Mugava venivuse mõõtmine – valmistoodangu ülemõõtmine.

  3. Õige sobivuse eri suurustel tagavad ulatuslikud teadmised ja kogemused erinevate materjalide kudumismeetodite kombineerimisega.

 Nende kolme parameetri kombinatsioon tagab alati täiusliku sobivuse. 

Kogu Tytexi toodang omab Oeko-Tex Standard 100 sertifikaati, mis näitab, et ükski ettevõte toode ei sisalda kahjulikke aineid.

Lisaks omab ettevõtte järgmisi sertifikaate: CE (klass I), ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, SEDEX, FDA (USA), SFDA (Hiina), PZN (Saksamaa), Hilfsmittel (Saksamaa), MiGel (Austia), e-mediat (Šveits).

Poodi