TARNE

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 7 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Omniva pakiautomaat (Eesti, Läti, Leedu)

Paki saab automaadist välja võtta sõltumata kellaajast – õues asuvaid pakiautomaate saate kasutada ööpäev läbi. Teie käsutuses on pakiautomaadid, mis asuvad kõige käidavamates kohtades üle Eesti – ligi 60 linnas ja asulas.

Loe lähemalt Omniva kohta siit

Itella Smartpost pakiautomaat (Eesti, Soome)

Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, seega saate paki vastu võtta oma igapäevaste käikude kõrvalt. Kõik Smartposti pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste sisepindadel. See tähendab, et saadetised on aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud külma-, kuuma- või niiskuskahjustuste eest.

Loe lähemalt Itella Smartposti kohta siit 

DPD pakiautomaat või pakirobot (Eesti, Läti, Leedu, Soome)

DPD pakub jõudsalt laienevat ja mugavatele asukohtadele keskenduvat pakiteenust pakkide vastuvõtmiseks ja saatmiseks. Kõik DPD pakiautomaadid ja pakirobotid asuvad lihtsasti ligipääsetavates välitingimustes ning on avatud ööpäevaringselt.

Loe lähemalt DPD kohta siit

Tarne lisainfo:

  • kaupade tarne võib olla tavapärasest pikemajalisem juhtudel, kui kaupa on vaja juurde tellida, kui seda ei ole piisavas koguses või kui see tellitakse välismaalt.
  • kui kauba saatmine on Veebipoest sõltumata põhjustel häiritud, võtame teiega ise ühendust, teavitades tekkinud probleemist. Puuduv või viibiv kaup on võimalik asendada mõne teise tootega või tühistada selle tellimus.
  • Kuller – valides kättetoimetajaks kulleri, võtab kuller teiega eelnevalt ühendust ja lepib kokku sobiva aja üleandmiseks.
  • Pakiautomaat – Omniva, Itella SmartPOSTi ja DPD pakiautomaadi puhul edastatakse kapi uksekood SMS-ga Teie mobiiltelefonile.
  • meditex.ee veebipoest saab tellida ilma kliendiks registreerimata.