Õmblusteta kudumise tehnoloogia olulisusest.

Miks on õmblusteta kudumise tehnoloogia oluline operatsioonijärgsetel rinnahoidjatel. 

Pärast operatsiooni vajab kirurgiline piirkond puhkust, et tagada optimaalne tervenemine. Üks asi, mis võib avaldada negatiivset mõju edukale paranemisele on õmbluste asukoht operatsioonijärgsel rinnahoidjal.  

Kui see paikneb otse haava piirkonnas, võib kõva õmblus ärritada ja kriimustada armi, muljuda ja muuta nahka tundlikuks. Selle tagajärjeks on valu ja naha ärritustunne. Nahaärritus võib põhjustada nii palju ebamugavust, et patsient lõpetab rinnahoidja kasutamise. See omakorda avaldab negatiivset mõju taastumisperioodile ja kirurgilisele tulemusele.

Kuna õmblused põhjustavad ka haava ärritust, võib haava kinnikasvamine venida. Avatud haava puhul tekib bakterite sisenemise oht, mis suurendab infektsiooniriski tunduvalt. Haavainfektsioonid omakorda jätavad sageli suured ja silmatorkavad armid. Selle valguses peaks õmblusteta rinnahoidja alati olema esimene valik, et luua optimaalne keskkond kiireks haavade paranemiseks, mille tulemuseks on armi ilusam välimus. 

See on ka põhjus, miks Carefixi operatsioonijärgsed rinnahoidjad on mõeldud tagama, et haavade / armide piirkonnas, või mõnes muus rakendatava ala kriitilises kohas, ei ole õmblusi. Õmbluste eemaldamine aitab saavutada maksimaalset nahasõbralikkust ning vältida survejälgi ja nahakoe ärritust. See võib kaasa tuua ka taastumisaja lühenemise. 

 Kokkuvõttes tähendab õmblusteta rinnahoidja kiiremat paranemist, vähem armistumist ja suuremat patsiendi mugavust. 

Torukudumise meetod kaotab õmblused. 

Kõik Carefixi rinnahoidjad on n.n. 100% õmblusteta. Näiteks ei ole meie rinnahoidjatel õmblusi korvidel, külgedel, tagaosas ega ka korvialusel büstiribal. Lisaks ei kasutata tugitraati korvide all, vaid kasutatakse oma väljatöötatud kudumismeetodit tihendus- ja tugitsoonidega, et pakkuda rinnahoidjatele vajalikke toetuse ja kompressiooni omadusi. 

Need omadused muudavad Carefixi rinnahoidjad eriti sobivateks igasuguste operatsioonide jaoks rinna või rindkere piirkonnas, nt. mastektoomia, lumpektoomia ja rindade suurendamine/vähendamine. Samuti rekonstrueeriva klapi operatsioon, kus nahk, rasvkude ja lihased eemaldatakse seljalt, jättes patsiendi tagaküljele haava operatsioonipiirkonna hooldamiseks. 

Õmbluseta toode saavutatakse torukujulise kudumismeetodiga, kus rinnahoidja on kootud ühest tükist. Sellele järgneb õmblusprotsess, kus lisatakse õmblused õlapaelte piirkonda, kaenlaavadele ja eesmisele avamise piirkonnale. Kuid rinnahoidja on konstrueeritud selliselt, et ükski neist õmblustest ei puutu opereeritud alaga kokku. See on oluline eelis õmblusteta rinnahoidjate võrdlemisel lõigatud ja õmmeldud rinnahoidjatega, kus võib olla kirurgilises paigas asuvaid õmblusi. 

Carefixi õmblusteta operatsioonijärgse rinnahoidja võrdlemine konkureerivate rinnahoidjatega. 

Allolevad pildid näitavad ära erinevused tavalise lõigatud ja õmmeldud rinnahoidja ja Carefixi rinnahoidja vahel. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga