Carefix-i operatsioonijärgsed rinnahoidjad – funktisonaalsus on esmatähtis, naiselik välimus on oluline.

Operatsioonijärgne rinnahoidja, mis toetab ja parendab operatsiooni tulemust, kiirendab paranemise protsessi ja pakub mugavat taastumist on tungivalt soovituslik peale rinnavähi operatsiooni. Kui funktsionaalsus on selle puhul olulisim, siis ei tohi alahinnata ka rinnahoidja esteetilist välimust, sest see suurendab soovitusliku taastusravi järgimist ning tõstab naiste „normaalsuse“ tunnet.

Tähelepanu psühholoogilisel aspektil.

Varasematel aastatel on rinnaoperatsioonide puhul põhitähelepanu olnud efektiivsel vähikolde eemaldamisel, pigem kui, et tagada rinna operatsioonijärgne välimus ning operatsioonijärgse rinnahoidja eesteetiline välimus. Kuigi vähktõve täielik likvideerimine peaks alati olema esmatähtis, siis nii rinnakirurgid ning medõed pööravad nüüd rohkem tähelepanu ka naise operatsioonijärgsele välimusele.

Vähktõve diagnoosimise ja järgneva kirurgilise, meditsiinilise ja kiiritusravi psühholoogiline mõju on suur ja mängib naistele lähenemisel võtmerolli. Selle valguses püüavad kirurgid ja medõed säilitada naiste naiselikkust ja panna teda tundma vähem haigena raviperioodil. Üha olulisemaks muutub see, et naine tunneks end naiseliku ja atraktiivsena ka raviperioodil, kas operatsioonijärgse rinnahoidjaga või ilma, et vältida laastavat mõju negatiivsest keha kujutisest, mis kaasneb vähi ja vähiraviga.

Parem disain suurendab ravi järgimist.

Keskendumine operatsioonijärgsele välimusele peale ükskõik mis liiki rinnaoperatsiooni, suurendab ravi järgimist üldiselt. On rohkem tõenäoline, et naised kannavad arsti poolt soovitatud operatsioonijärgset rinnahoidjat, kui see sarnaneb võimalikult palju tavapärasele naiselikule rinnahoidjale. See aitab naisel veelgi parandada tema tajutavat atraktiivsust ning kehapilti.

Oluline on „nähtamatu“ disain.

Tavaliselt eelistatakse laiasid õlapaelu büsti kergitamiseks ning toetamiseks, aga ka selleks, et vältida survejälgi ning hõõrdumist, mis põhjustab õlgadel nahaärritust. Selleks, et naine tunnetaks nagu ta kannab tavalist, mitte meditsiinilist rinnahoidjat ning parandada esteetilist välimust, on ülioluline, et rinnapaelad ei paistaks riiete alt välja.

Kõik Carefixi rinnahoidjad on laiade õlapaeltega, et vältida hõõrdumist ning toetada ravitud rinda või rindasid. Samal ajal ikkagi tagades, et need poleks liiga laiad ning oleksid parimal võimalikul määral asetatud nii, et neid poleks riiete alt näha, samal ajal pakkudes endiselt ülimat mugavust.

Teine oluline aspekt operatsioonijärgse rinnahoidja kasutamisel on see, et korvi servad ei oleks särgi või pluusi alt nähtavad. Carefixi rinnahoidja korve toodetakse vastavalt põhimõttele, kus prioriteediks on see, et korv kataks kogu ravitava piirkonna tagamaks parema tervenemise protsessi ja toe. Kuid nii korvi disainimisel kui ka tootmisel võetakse arvesse ka seda, et need ei paistaks välja särgi või pluusi kaelusest ja muudest kohtadest.

Kui rääkida kosmeetilisest rinnaoperatsioonist (rindade suurendamine, vähendamine või tõstmine), peaks operatsiooni järgne rinnahoidja andma positiivse panuse naise uuele rindade välimusele. Paljudel juhtudel võib pitsi lisamisest piisata rinnahoidjale naiseliku välimuse andmiseks. Osadel Carefixi rinnahoidjatel, mis on mõeldud rindade suurendamise järgseks kasutamiseks on lisatud väike pitsiriba sellel eesmärgil.

Teisest küljest, on juhtumeid, kus hõõrdumine pitsi ja naha vahel võib tekitada ebamugavust. See on sageli nii kiirgusravi, rinnavähi ja taastamise operatsiooni järgselt. Sel puhul on sobilikud Carefixi pitsideta rinnahoidjad.

Värvid – jah, palun!

Suhteliselt uus nõudlus on, et rinnahoidjad peavad olema mustad. Vaatamata sellele, et mustust ja kehavedelikke on kergem tuvastada valgel rinnahoidjal on musta värvi rinnahoidjate nõudlus suurenemas. Põhjus on selles, et must värv paneb naise näima vähem haigena, samas kui valge rinnahoidja muudab ta välimuse kahvatuks, õrnaks ja nõrgaks. Lisaks assotsieerub valge värv meditsiinilise ja haiglakeskkonnaga tänu selle hügieenilisele välimusele, samas kui must on tajutav „keerukama“ värvina, mis on vähem seotud hügieeni ja kliiniliste tingimustega.

Carefixi rinnahoidjate valikus, on kõik mudelid saadaval nii must kui valgena. Osad mudelid on saadaval ka beežina, et rinnahoidjad seostuksid vähem meditsiinilise ja rohkem tavalise ning tervisliku välimusega.

Naiste poolt testitud

Kõiki Carefixi rinnahoidjaid on enne nende tootmisse andmist katsetatud patsientide peal nii kasutusmugavuse kui ka esteetilise välimuse kohalt. Saadud tagasiside põhjal korrigeeritakse või eemaldatakse elemente, mis võivad kaasa aidata negatiivsele kehakuju tekkimisele, tagades samal ajal, et operatsiooni järgne fikseerimine, kompressioon ja tugi jääksid samaks.

Kõik need algatused aitavad meil kinnitada öeldut, et otstarve on esmaoluline ning naiselik ja atraktiivne välimus on samuti oluline.

Allikas

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga