Tugitsoonide olulisusest operatsioonijärgsetel rinnahoidjatel

On teada, et haavale ja operatsioonijärgse paistetava naha koele suunatud sihipärane kompressioon parandab operatsioonijärgset paranemisprotsessi, vähendab infektsiooni riski ja aitab tekitada ilusamat armi.

Tytexi operatsioonijärgsed rinnahoidjad on kavandatud pakkuma vajalikku kompressiooni ja tuge täpselt seal, kus see on vajalik. See saavutatakse niinimetatud sihitud kompressioonitsoonidega, mis on toodetesse kootud.

Need tsoonid on spetsiaalselt kujundatud igale tootele meditsiiniliste näidustuste alusel. Pakkudes sihipärast kompressiooni ja tuge, fikseerivad need rinnahoidjad peale operatsiooni rinnad ja toetavad neid. Lisaks loovad ka optimaalsed tingimused haavade paranemiseks ja valu leevendamiseks, mis omakorda suurendab mugavust ja kiiremat taastumist.

Tuginedes meie kogemustele ja meditsiinilisele oskusteabele selles valdkonnas, teame me täpselt, millal on vaja kompressiooni ja tuge.

Lisaks on rinnahoidjate külgedel ja taga asuvad tihendus- ja tugivööndid toetuseks ning kehahoiakute parandamiseks, vähendades operatsioonijärgset kaela-, õla- ja seljavalu ilma liikuvust vähendamata.

Seda oskusteavet kasutatakse iga kord, kui töödatakse välja uus rinnahoidja.

Carefix’i rinnahoidjad sisaldavad erinevaid kudumisstruktuure.

Igal rinnahoidjal on oma täiesti unikaalsed kudumisstruktuurid. Et neid illustreerida, kasutatakse erinevaid värve. Värvid koos numbritega 1-6 viitavad kanga paindlikkusele, st kootud struktuuri kompressiooni ja toetamise võimele:

  • Mida väiksem on arv, seda väiksem on kudumisstruktuuri paindlikkus. Selle tulemusena on rinnahoidja survetsoonid vajaduse korral tugevad ja stabiilsed. Lühidalt – tugev kudumisstruktuur on kompressiooniks.

  • Mida suurem on number, seda paindlikum on kudumisstruktuur, mis võimaldab kangal pakkuda vajalikku tuge ja liikumisvabadust, st. lõdvem kudumisstruktuur on toetuse ja paindlikkuse jaoks.

Tugevate kudumisstruktuuride ja lõtvade kudumisstruktuuride vahel on nn ülemineku kudumisstruktuurid. Need on iga rinnahoidja oluline osa mugavuse suurendamiseks ja sileda kehaprofiili loomiseks.

Kudumisstruktuuri tehnoloogiat ja seda iseloomustavaid illustratsioone nimetatkse Tytex Zonetch®.

Erinevaid tugivööndeid nimetatatakse ka tihendus ja tugivöönditeks:

Tähele tuleb panna, et ühe rinnahoidja tsooni värv ei pruugi tingimata olla sama tsooni värvusega teisel rinnahoidjal kuna sama värvi tsooni kudumisstruktuur võib varieeruda erinevatel rinnahoidjatel.

Igal rinnahoidjal on oma ZoneTech® joonis ja kirjeldus. Allpool on toodud Mary rinnahoidja joonise näide. Sarnane graafika on saadaval iga rinnahoidja jaoks eraldi.

Testitud toimivus.

Erinevad tihendus- ja tugitsoonide kudumisstruktuur määratakse alati kirurgide ja õdede eelistuste ja soovituste järgi, samuti tsooni asukoht ja iga tsooni suurus.

Kõik Carefix’i rinnahoidjate tihendus- ja tugivööndid on testitud patsientidel, kes saavad igat rinnahoidjat kasutada. See tähendab, et igat rinnahoidjat testitakse näidustuste, meditsiinilise toimivuse ja kandmismugavuse osas. Kokkuvõttes tähendab see, et kudumisstruktuur, kõik kompressiooni ja tugivööndite asukohad ja nende suurused valitakse hoolikalt lähtuvalt kirurgide, medõdede ja lõppkasutajate soovitustest ja eelistustest.

Iga rinnahoidja mudeli erinevate tsoonide kombinatsioon põhineb kasutajate testidel (nn katse-eksitus meetodil) ning tugevas koostöös meditsiinitöötajatega. Eelnevalt on testitud paljusid erinevaid kombinatsioone, et turule jõudev rinnahoidja oleks peenhäälestatud ja esmaklassiline toode, mis on nii meditsiiniliselt toimiv kui ka mugav kanda.

Kompressiooni- ja tugitsoonide suurepärane segu koos spetsiaalse kasutusotstarbega ning meditsiinitöötajate ja kasutajate soovitustega, muudavad iga rinnahoidja ainulaadseks.

Allikas.