NordiCare on Rootsi juhtiv meditsiinitehnoloogiatoodete ettevõte, millel on tervishoiu ja taastusravi kliendid kõikides Põhjamaades. Kujundame ja turustame hoolikalt valitud tooteid ja lahendusi. Meie visioon on luua tooteid ja lahendusi, mis annaksid klientidele lisaväärtust.

Täiustatud tervishoiumajandus

Täna seisab tervishoid silmitsi kasvava väljakutsega – tuleb leida kulutõhusad lahendused paremaks ja ajaliselt säästvamaks hoolduseks ning taastusraviks. Selle väljakutse jaoks lahenduste väljatöötamine on NordiCare üks tugevamaid liikumapanevaid jõude.

Inimesele suunatud disain

NordiCare tootearenduse keskne osa on funktsionaalsus ja kasutajasõbralikkus – meie eesmärgiks on atraktiivse kujundusega funktsionaalsete toodete väljatöötamine, mis muudavad igapäevaelu lihtsamaks nii kasutajatele kui ka meditsiinitöötajatele. Me kutsume seda inimesele suunatud disainiks.

Hoolikalt valitud

NordiCare tootevalik on välja töötatud keskendudes klientide vajadustele. Parimate lahenduste ja kõrgeima kvaliteediga pakkumiseks teeme koostööd valitud rahvusvaheliselt juhtivate materjalitootjate ja tootjatega. Sortimenti arendatakse pidevalt, kus partnerite valik on vähemalt sama oluline kui nende endi projekteerimis- ja arendustöö. Kliendid peaksid NordiCare toodete valimisel tundma end alati kindlalt, seda nii kvaliteedi, funktsiooni kui ka keskkonnamõju osas. Me nimetame seda hoolikalt valituks.

Ajalugu ja kliendid

NordiCare asutati 2004. aastal ja see on disaini- ja innovatsiooniettevõtte Carlia Consulting AB 100% tütarettevõte. Ettevõtet juhib tegevjuht Helena Peters, kes tegutses ka Carlia Consulting AB asutamisel 1994. aastal. Praegu on NordiCare’il veidi üle 2000 kliendi, sealhulgas avalik-õiguslikud ülikoolhaiglad ja eratervishoiuteenuse pakkujad kogu Põhjamaades.

Rootsi Medtechi liige

NordiCare on Rootsi Medtechi liige alates 2015. aastast. Rootsi Medtech on meditsiinitehnoloogia tööstusharu organisatsioon. Praegu on sellel umbes 170 liikmesettevõtet, mis moodustavad ligi 90 protsenti Rootsi meditsiinitehnoloogia turust.