STOOMI JA SONGA TOOTED

Elu koos stoomiga mõjutab suuresti inimese igapäevaelu. Stoom on väljakutseks nii inimese sotsiaalsele elule, kehakujule kui ka enesehinnangule.

Kõhuõõne operatsioon suurendab songa tekkimise ohtu. Selle tagajärjeks on suured ebamugavused nagu stoomiseadmete sobimatus, lekke oht, keha ebaloomulik kuju ja välimus, ebamugavustunne, valu ja rõhutunne jne. Operatsiooniga või ilma, nõuab see eriline seisund erilist tähelepanu ja tuge.

Selleks, et aidata teil elada oma elu nii, nagu soovite, on välja töötatud usaldusväärsed tooted songa ennetamiseks ja stoomi ning songa hooldamiseks. Corsineli tooted on välja töötatud tihedas koostöös arstide ja õdedega, et tagada parim tulemus, mugavus ja kõrgeim kvaliteet.

Corsinel stoomihooldustooted on disainitud individuaalset kehaanatoomiat silmas pidades selliselt, et sobiksid iga kehaga. Seetõttu on Corsineli stoomihooldusvahendid valmistatud neljas suunas venivast materjalist, mis kohandub alati teie konkreetse keha kontuuriga. See ainulaadne paindlikkus tagab ka, et Corsineli stoomitooted toetavad stoomi või songa, takistamata stoomi voolu.

Erinevad vajadused – erinev toetuse tase

Kuna toetuse ja kompressiooni vajadus varieerub individuaalselt, jagatakse Corsineli tooted kolme vahemikku vastavalt toele: kerge, mõõdukas ja maksimaalne.

KERGE TUGI

Kerge toega tooted on ette nähtud stoomikoti fikseerimiseks ja kergeks toetamiseks (puudub songa ohjamine/ennetamine).

 • Võib kanda nii päeval kui öösel.

 • Tagab diskreetsuse tekitades sileda välimuse ja on kasulik igapäevaste toimingute tegemisel.

 • Pehme, hingav ja veniv materjal optimaalseks mugavuseks.

MÕÕDUKAS TUGI

Mõõduka toega tooted on ette nähtud stoomikoti täiendavaks fikseerimiseks ja toestamiseks ning songa ohjamiseks ja ennetamiseks.

 • Sobilik, kui kasutaja vajab diskreetsust ja lisatuge oma stoomikotile pingelise füüsilise tegevuse ajal.

 • Alternatiiviks nii songa ohjamiseks kui ka ärahoidmiseks, kui suur toetus ei ole soovitatav või kui kasutaja ei talu tugevat toetust.

 • Võib kanda nii päeval kui öösel.

 • Näeb välja nagu tavaline aluspesu, kuid lisatugi stoomi ja songa piirkonnas tagab diskreetsuse stoomivoolu takistamatta ja lekkeohuta.

 • Pehme, õmblusteta, hingav ja veniv materjal optimaalseks mugavuseks.

MAKSIMAALNE TUGI

Maksimaalse toega tooted on ette nähtud songa ohjamiseks ja ennetamiseks, kui maksimaalne tugi ja kompressioon on soovitatud või eelistatud.

 • Üldjuhul esmaseks valikuks songa ohjamiseks või ennetamiseks, kuna need tooted pakuvad kasutajale paremat toetust, piiramata stoomivoolu ja põhjustamata leket. Kui kasutaja ei talu maksimaalset tuge, võiksid alternatiiviks olla mõõduka toega tooted.

 • Võib kanda nii päeval kui öösel.

 • Pehme, õmblusteta, hingav ja veniv materjal optimaalseks mugavuseks.

Kogu Tytexi toodang omab Oeko-Tex Standard 100 sertifikaati, mis näitab, et ükski ettevõte toode ei sisalda kahjulikke aineid.

Lisaks omab ettevõtte järgmisi sertifikaate: CE (klass I), ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, SEDEX, FDA (USA), SFDA (Hiina), PZN (Saksamaa), Hilfsmittel (Saksamaa), MiGel (Austia), e-mediat (Šveits).

Poodi