OPERATSIOONIJÄRGSED RINNAHOIDJAD

Carefixi operatsioonijärgsed rinnahoidjad on ideaalsed kasutamiseks pärast rinnaoperatsiooni, pakkudes naistele tuge või kompressiooni ja liikumisvabadust ning seda ilma tundlikku kude survestamata või ärritamata. 

Operatsioonijärgsete rinnahoidjate ühendatud tugi- ja kompressiooniosad on disainitud nii, et vähendada turset ja operatsioonijärgseid komplikatsioone ning toetada rinda ja armipiirkondi.

Carefixi operatsioonijärgsetel rinnahoidjatel on: 

  • 4-SUUNALINE VENIVUS

Materjal kohaneb opereeritud rinnaga, laieneb ja tõmbub kokku vastavalt selle kujule ning pakub rinnale nii optimaalset kompressiooni kui mugavust ja patsiendile maksimaalset leevendust.

  • KOMPRESSIOONI/TUGIOSAD

 Aitavad paranemisprotsessile kaasa armkoe kontrollitud kompressiooni abil.

  • ÕMBLUSTETA DISAIN 

On maksimaalselt nahasõbralik, hoiab ära pressimisjälgede tekkimise ja naha ning armide ärritamise. Kui me ütleme „õmblusteta“, siis me ka mõtleme „õmblusteta“! Carefixi operatsioonijärgsed rinnahoidjad on 100% õmblusteta. See tähendab, et õmblusi ei ole külgedel, rinnaalusel tugikaarel ega korvil. Mitte ükski teistest saadavaolevatest operatsioonijärgsetest rinnahoidjatest pole õmblusteta.

Hõlbustamaks sobiliku rinnahoidja valikut, on Carefixi rinnahoidjad jagatud kompressioonitaseme järgi, kus 1 tähistab kõrgeimat ja 5 madalaimat kompressiooni tugevust.

Kogu Tytexi toodang omab Oeko-Tex Standard 100 sertifikaati, mis näitab, et ükski ettevõte toode ei sisalda kahjulikke aineid.

Lisaks omab ettevõtte järgmisi sertifikaate: CE (klass I), ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, SEDEX, FDA (USA), SFDA (Hiina), PZN (Saksamaa), Hilfsmittel (Saksamaa), MiGel (Austia), e-mediat (Šveits).

Rinnahoidjad

Carefix Mindy

32,00 

Rinnahoidjad

Carefix Anna

27,00 

Rinnahoidjad

Carefix Alice

30,00 

Rinnahoidjad

Carefix Bella

20,00 

Rinnahoidjad

Carefix Mary

35,00 

Rinnahoidjad

Carefix Ava

43,00 

Rinnahoidjad

Carefix Sophia

51,00